ABSOLWENCI PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I ST. W STRZELCACH KRAJ. W LATACH:

 | 1979 | 1980 | 1981  | 1982 | 1983 | 1984  | 1985 | 1986 | 1987  | 1988 | 1989 | 1990  | 1991 | 1992 | 1993  | 1994 | 1995 | 1996  | 1997 | 1998 | 1999  | 2000 | 2001 | 2002  | 2003 | 2004 | 2005  | 2006 | 2007 | 2008  | 2009 | 2010 | 2011  | 2012 | 2013 | 2014  | 2015 | 2016 | 2017  | 2018

1979

1. Dorota Dąbrowska - fortepian
2. Teresa Kaczmarek - akordeon
3. Dorota Majak - fortepian

1980

4. Dariusz Bąbliński - saksofon
5. Mariusz Chrebor - klarnet
6. Krzysztof Rosiński - akordeon
7. Eliza Rachlewicz - fortepian
8. Ewa Rachlewicz - flet
9. Wiesław Sawicki - akordeon
10. Iwona Szylak - fortepian
11. Dariusz Gawryłkowicz - saksofon
12. Andrzej Galant - saksofon
13. Beata Kaźmierska - fortepian
14. Anna Kowalewska - wiolonczela
15. Bogumiła Kowalik - akordeon
16. Czesław Poholski - akordeon

1981

17. Katarzyna Droździk - fortepian
18. Droździk Marek - fortepian
19. Małgorzata Kowalewska - fortepian
20. Ostałowska Aneta - fortepian
21. Albert Ratkiewicz - saksofon
22. Anna Rudzka - akordeon

1982

23. Wiesław Jądrzyk - fortepian
24. Boleslaw Jewstrat - fortepian
25. Iwona Kamińska - akordeon
26. Piotr Kowalewski - skrzypce
27. Dorota Kozaryn - wiolonczela
28. Izabela Marszałek - skrzypce
29. Hanna Prątnicka - fortepian
30. Katarzyna Woźniak - skrzypce

1983

31. Cezary Andruch - fortepian
32. Maciej Borowski - flet
33. Katarzyna Jamroz - fortepian
34. Jacek Kielar - klarnet
35. Joanna Mądrawska - skrzypce
36. Beata Petryczko - fortepian
37. Marek Płachta - akordeon
38. Agnieszka Świrepo - wiolonczela
39. Jolanta Weznerowicz - skrzypce

1984

40. Beata Baranowicz - akordeon
41. Roman Chopcian - saksofon
42. Jowita Kamińska - akordeon
43. Katarzyna Kucza - skrzypce
44. Anna Matus - akordeon
45. Agnieszka Ostałowska - fortepian
46. Adam Sywec - klarnet
47. Dorota Tur - skrzypce
48. Agnieszka Woźniak - fortepian

1985

49. Bernard Burda - akordeon
50. Monika Olejnik - skrzypce
51. Mirosława Pęcherzewska fortepian
52. Elżbieta Rogańska - fortepian
53. Wiktoria Siatkowska - fortepian
54. Katarzyna Woźniak - skrzypce

1986

55. Krzysztof Andrzejak - akordeon
56. Sebastian Gzyl - skrzypce
57. Paweł Swyst - saksofon

1987

58. Aleksandra Gruszka - fortepian
59. Łukasz Kupczyński - skrzypce
60. Mariusz Szurko - skrzypce
61. Adam Wandzilak - akordeon
62. Joanna Tumłowska - skrzypce
63. Marzena Kaczmarek - akordeon
64. Grzegorz Lisiecki - flet

1988

65. Tomasz Cichocki - fortepian
66. Piotr Girul - klarnet
67. Leszek Gzyl - fortepian
68. Maciej Marcinkiewicz - akordeon
69. Edyta Morajka - akordeon
70. Maciej Wisiorowski - fortepian

1989

71. Lilla Andruch - fortepian
72. Anna Bojko - akordeon
73. Irmina Łuczków - skrzypce
74. Małgorzata Skowrońska - skrzypce
75. Ewa Szurko - fortepian
76. Magdalena Wisiorowska - fortepian

1990

77. Izabela Iwanowska - fortepian
78. Katarzyna Palicka - skrzypce
79. Agnieszka Łesak - flet
80. Karolina Palicka - fortepian
81. Grażyna Śmierciak - skrzypce
82. Grzegorz Grund - saksofon
83. Arkadiusz Iwanowski - akordeon
84. Monika Ulańska - fortepian
85. Ryszard Haraziński - trąbka

1991

86. Danuta Mądrawska - fortepian
87. Magdalena Wandzilak - skrzypce
88. Maria Skwarek - fortepian
89. Justyna Korzeniowska - skrzypce
90. Joanna Wasilewska - fortepian
91. Dorota Plewak - fortepian

1992

92. Magdalena Zabłocka - skrzypce
93. Anna Błaszków - fortepian
94. Krzysztof Gasztych - akordeon
95. Monika Jakubionek - fortepian
96. Roman Stefaniak - puzon
97. Anna Gluz - fortepian
98. Agnieszka Listowska - fortepian
99. Ewa Gruszka - fortepian

1993

100. Anna Mercik - fortepian
101. Kamila Kryl- akordeon
102. Paweł Piąstka - trąbka
103. Janusz Ostałowski -saksofon
104. Rafał Misiołek - akordeon
105. Anna Bieganowska - fortepian
106. Marta Dzioch - fortepian
107. Kamila Ulańska - fortepian

1994

108. Łukasz Halasz- akordeon
109. Justyna Andruch - skrzypce
110. Mariusz Wasilewski - saksofon
111. Marcin Jankowski - akordeon
112. Artur Błaszków - skrzypce
113. Anita Bakowicz - akordeon
114. Emilia Mądrawska - fortepian
115. Aleksandra Kujawa - akordeon
116. Marek Kiona - klarnet
117. Bernadetta Piątek - akordeon

1995

118. Ewelina Galisiewicz - akordeon
119. Dominika Popiel - flet poprz.
120. Michał Plata - akordeon
121. Dagmara Sobczak - flet poprz.
122. Piotr Marciniszyn - akordeon
123. Piotr Ławrynowicz - fortepian
124. Dariusz Kamzelski - akordeon
125. Izydora Gawlik - flet poprz.
126. Tomasz Słomkowski - akordeon
127. Danuta Mądrawska - flet poprz.
128. Sylwia Maćkała - flet poprz.

1996

129. Marzena Kotomska - fortepian
130. Piotr Lemiesz - skrzypce
131. Monika Orlińska - fortepian
132. Rafał Feder - trąbka
133. Jolanta Chmielewska - fortepian
134. Tomasz Wilk - flet poprz.
135. Kamila Furmańska - fortepian
136. Magdalena Ślebocka - skrzypce
137. Karolina Pflaum - fortepian
138. Magdalena Ławrynowicz - flet poprz.
139. Waldemar Partyka - puzon
140. Anna Bywalec - fortepian

1997

141. Anna Michalik - skrzypce
142. Olga Łuczków - fortepian
143. Krzysztof Kwiatosz - trąbka
144. Joanna Bażant - flet poprz.
145. Adam Kiona - trąbka
146. Aleksandra Bartoszewicz - fortep.
147. Piotr Chrupek - skrzypce
148. Tomasz Kudłacik - saksofon
149. Andrzej Haraziński - saksofon

1998

150. Małgorzata Gawlik - saksofon
151. Izabela Gluz - fortepian
152. Aleksandra Mikołajewska - skrzypce
153. Anna Rosenthal - fortepian
154. Mariusz Ambrożuk - akordeon
155. Maciej Lempaszak - trąbka
156. Andrzej Maternik - puzon
157. Marcin Grochala - trąbka
158. Aleksandra Rogacewicz - flet poprz.
159. Jakub Waloch - klarnet
160. Marcin Węgrzyn - fortepian
161. Justyna Czerniawska - flet poprz.

1999

162. Natalia Ryba - flet poprz.
163. Maurycy Ososiński - klarnet
164. Mazurek Marta - saksofon
165. Dorota Mańkowska - skrzypce
166. Kamil Kulig - saksofon
167. Dorota Matuszewska - skrzypce
168. Marek Wysoczański - saksofon
169. Martyna Sałatka - flet poprz.
170. Artur Kulpa - trąbka
171. Marta Grochala - fortepian
172. Agata Sobczak - flet poprz.
173. Waszak Marcin - saksofon
174. Karol Jurczyszyn - waltornia
175. Kamil Stanisławczyk - klarnet
176. Marcin Gawryłkowicz - puzon
177. Marek Halasz - saksofon
178. Katarzyna Kołodziejska - flet poprz.
179. Anna Palicka - skrzypce
180. Hubert Jurczyszyn - trąbka
181. Rafał Ambrożuk - saksofon
182. Paweł Maciaszek - skrzypce

2000

183. Agnieszka Misiołek - fortepian
184. Anna Świed - fortepian
185. Tomasz Węgrzyn - fortepian
186. Łukasz Kasprzak - fortepian
187. Ewelina Maciaszek - fortepian
188. Grzegorz Łangowski - akordeon
189. Ilona Opałka - akordeon
190. Monika Rosa - akordeon
191. Michał Kuszwara - skrzypce
192. Marta Drewniak - saksofon
193. Bartłomiej Głogowiec - saksofon
194. Barbara Woźniak - klarnet
195. Karolina Kudłacik - flet poprz.
196. Aleksandra Gralińska - flet poprz.
197. Grzegorz Wysoczański - trąbka
198. Hanna Kujawa - flet poprz.

2001

199. Jacek Furdzyn - klarnet
200. Agata Kołodziejska - fortepian
201. Karolina Cisowska - fortepian
202. Agata Spiak - flet poprz.

2002

203. Barbara Głogowiec - flet poprz.
204. Paulina Ryba - skrzypce
205. Marcin Kulig - skrzypce
206. Mateusz Węgrzyn - skrzypce
207. Anna Sodal - fortepian
208. Olga Gryglewicz - fortepian
209. Marlena Grochała - fortepian
210. Anna Florczak - fortepian
211. Anna Suchto - fortepian
212. Marcin Cywiński - klarnet
213. Krystian Ludwiczak - saksofon
214. Marek Rogulski - akordeon

2003

215. Michał Plich - gitara
216. Marta Popowczak - flet poprz.
217. Grzegoerz Widła - saksofon
218. Sandra Wąsiewicz - saksofon
219. Krzysztof Pytel - klarnet
220. Michalina Czujko - klarnet
221. Tomasz Ciszak - klarnet
222. Anna Mazurek - klarnet
223. Lidia Popielarska - fortepian
224. Iwona Ignaczak - fortepian
225. Kamil Ferens - akordeon
226. Jan Szkandera - trąbka

2004

227. Anna Węgrzyn - gitara
228. Mirosław Cichocki - saksofon
229. Michał Woltman - perkusja
230. Marek Lewandowski - perkusja
231. Karolina Duch - flet poprz.
232. Monika Gławdel - flet poprz.
233. Justyna Sudoł - akordeon
234. Małgorzata Parzych - skrzypce

2005

235. Marek Tutko - fortepian
236. Aleksandra Gniewosz - fortepian
237. Agnieszka Grochala - fortepian
238. Weronika Piątek - fortepian
239. Błażej Cichocki - fortepian
240. Michał Pieróg - fortepian
241. Magdalena Czyrniańska - gitara
242. Jędrzej Antczak - gitara
243. Łukasz Nowak - wiolonczela
244. Magdalena Świrepo - flet poprz.
245. Angelika Zabłocka - flet poprz.
246. Paulina Lewandowska - flet poprz.
247. Magdalena Kierońska - flet poprz.
248. Katarzyna Kraska - flet poprz.
249. Karolina Sobierajczyk - flet poprz.
250. Mateusz Paziewicz - perkusja
251. Anna Bronowicka - skrzypce
252. Agata Spiak - skrzypce
253. Mateusz Chojnacki - akordeon

2006

254. Ewa Boniecka - fortepian
255. Karol Chmielewski - fortepian
256. Patrycja Ciesielska - fortepian
257. Małgorzata Głogowiec - fortepian
258. Marta Gryglewicz - fortepian
259. Daria Tomala - fortepian
260. Piotr Czuchta - akordeon
261. Izabela Czplicka - skrzypce
262. Agata Szwajkowska - skrzypce
263. Dariusz Dudziński - perkusja
264. Dariusz Szwagierczak - perkusja
265. Katarzyna Szczęsna - gitara
266. Magdalena Filak - gitara
267. Ewelina Koreń - flet poprz.
268. Daria Sicińska - akordeon
269. Marek Tkacz - gitara
270. Paweł Budzianowski - klarnet
271. Weronika Ganowska - gitara

2007

272. Konrad Sobierajczyk fortepian
273. Sandra Chojnacka - skrzypce
274. Mateusz Antczak - skrzypce
275. Maria Nowak - skrzypce
276. Beata Szczepaniak - gitara
277. Aleksandra Kwiecińska - gitara
278. Olga Czyrniańska - flet poprz.
279. Piotr Gajda - trąbka
280. Agnieszka Wilczyńska - klarnet

2008

281. Paula Zimny - fortepian
282. Maciej Fulara - fortepian
283. Marek Bratkowski - fortepian
284. Jakub Misian - saksofon
285. Lena Radzińska - flet poprzecz
286. Joanna Łopuszyńska - flet
287. Krystian Tutko - flet poprz.
288. Dajana Urbaniak - fortepian
289. Celina Ogrodowczyk - fortepian
290. Aleksandra Mazur - fortepian
291. Anna Chmara - skrzypce
292. Liwia Maleńczak - skrzypce
293. Katarzyna Dziekan - perkusja
294. Sonia Majowicz - wiolonczela
295. Patrycja Ruszczak - gitara
296. Sebastian Czajkowski - akordeon

2009

297. Julia Galant - fortepian
298. Tomasz Olejniczak - klarnet
299. Małgorzata Zawadzka - akordeon
300. Przemysław Bortnowski - saksofon
301. Agata Markiewicz - gitara
302. Paulina Wójcik - gitara
303. Anna Bronowicka - gitara
304. Jakub Plebaniak - trąbka
305. Bartosz Kamo-Libio - trąbka
306. Karolina Kindzier - flet

2010

307. Karolina Dyndul - perkusja
308. Weronika Hała - saksofon
309. Aleksandra Frączek - saksofon
310. Dawid Kędzierski - perkusja
311. Joanna Puławska - perkusja
312. Jonatan Zawadzki - klarnet

2011

313. Mariusz Drączkowski - fortepian
314. Olga Mielczarkowska - fortepian
315. Mateusz Grochala - fortepian
316. Anna Jastrzębska - fortepian
317. Maria Gzyl - skrzypce
318. Filip Szczepaniak - gitara
319. Karolina Chaberko - flet
320. Oliwia Lesiak - flet
321. Michał Plebaniak - klarnet
322. Anna Kowalik - akordeon
323. Jan Popis - akordeon
324. Kornel Gliński - akordeon
325. Jan Zawadzki - perkusja
326. Stanisław Brzóska - perkusja
327. Jan Czaplicki - perkusja
328. Weronika Matuszewska - wiolonczela

2012

329. Sara Polak - fortepian
330. Marek Wilk - fortepian
331. Zofia Gabryelów - fortepian
332. Sara Zimny - skrzypce
333. Weronika Zawadzka - skrzypce
334. Karolina Pienio - akordeon
335. Grzegorz Zieliński - akordeon
336. Joanna Leśniak - gitara
337. Mateusz Sypniewski - gitara
338. Kamil Grabowski - gitara
339. Mikołaj Jankowski - saksofon

2013

340. Agata Czajkowska - wiolonczela
341. Dawid Głowiak - saksofon
342. Michał Janczak - akordeon
343. Julia Kiona - gitara
344. Agata Olejniczak - flet
345. Maksymilian Palicki - perkusja
346. Aleksandra Stoińska - gitara
347. Marta Chaberko - fortepian
348. Gabriela Czerniawska - fortepian
349. Daniela Falejczyk - flet
350. Aleksandra Grabowska - fortepian
351. Sebastian Gzyl - gitara
352. Dominika Kęcik - skrzypce
353. Sara Łęgowska - fortepian
354. Małgorzata Pajączek - fortepian
355. Natalia Sywiec - skrzypce

2014

356. Dawid Blumowski – fortepian
357. Aleksandra Ciszowska – wiolonczela
358. Adam Gabryelów – gitara
359. Karolina Hała – fortepian
360. Antoni Jankowski – akordeon
361. Jan Lesiak – skrzypce
362. Sylwia Ostapczuk – fortepian
363. Paula Polak – skrzypce
364. Julia Widła – fortepian
365. Justyna Jankowska – wiolonczela
366. Pola Piąstka – flet

2015

367. Martyna Ambrożuk – skrzypce
368. Szymon Cichocki – fortepian
369. Magdalena Gospodarczyk – fortepian
370. Maria Kamińska – fortepian
371. Olimpia Kaźmierska – gitara
372. Adam Kowalik – klarnet
373. Norbert Makowski – akordeon
374. Hubert Rębacz – trąbka
375. Anna Siwińska – trąbka
376. Anna Stoińska – fortepian
377. Katarzyna Zając – fortepian
378. Estera Zawadzka – fortepian

2016

379. Demut – Wachocki Sambor – fortepian
380. Frąszczak Aleksander - saksofon
381. Jarmasz Piotr - klarnet
382. Jarząbek Marta - gitara
383. Kańczuga Ilona – fortepian
384. Kruszyna Przemysław – fortepian
385. Orszulak Weronika – gitara
386. Preis Oliwia - wiolonczela
387. Rachańska Hanna – perkusja
388. Rachańska Julia - flet
389. Rakiej Olga - akordeon
390. Roszak Zuzanna - akordeon
391. Sypniewska Weronika – saksofon
392. Turostowski Ksawery – skrzypce
393. Urbaniak Marzena - gitara
394. Urbaniak Natalia - flet

2017

395. Ambrożuk Sebastian - perkusja
396. Biegańska Marta - gitara
397. Broniarski Jan – akordeon
398. Darowska Aleksandra - gitara
399. Falkowska Agata - flet
400. Gajowczyk Aleksandra - wiolonczela
401. Gołębiewska Hanna - saksofon
402. Jewstrat Kacper - gitara
403. Kapituła Zuzanna - gitara
404. Kiona Amelia - flet
405. Kołakowska Laura - fortepian
406. Łaźniewska Kaja - fortepian
407. Maciaszek Katarzyna - klarnet
408. Małyszczak Agata – gitara
409. Mleczko Dominika – fortepian
410. Pęcherzewska Natalia – flet
411. Plebaniak Grzegorz – trąbka
412. Redman Aleksandra – fortepian
413. Tomczak Hanna - fortepian
414. Wróbel Patryk - saksofon

2018

415. Ambrożuk Karolina – klarnet
416. Andruszkiewicz Natalia – trąbka
417. Bartoszewska Weronika – fortepian
418. Cieślik Małgorzata – skrzypce
419. Grochała Szymon – gitara
420. Gzyl Ksawery – skrzypce
421. Maciejewski Dawid – gitara
422. Mróz Julian – perkusja
423. Olszewski Maciej – wiolonczela
424. Pachulska Gabriela – gitara
425. Preis Joanna – skrzypce
426. Proszowska Maja – saksofon
427. Przybyła Filip – perkusja
428. Zamłynny Antoni – klarnet
439. Zawadzki Maciej – akordeon