OSIĄGNIĘCIA PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I ST. W STRZELCACH KRAJ. W LATACH:

 | 2008 - 2009 |   | 2009 - 2010 |   | 2010 - 2011 |   | 2011 - 2012 |   | 2012 - 2013 |   | 2013 - 2014 |   | 2014 - 2015 |   | 2015 - 2016 |   | 2016 - 2017 |   | 2017 - 2018 | 

2008 - 2009

1. Sara Polak kl.III c6 - nagroda dla najmłodszej uczestniczki - XIX Międzynarodowy Konkurs im. J. S. Bacha
w Gorzowie Wlkp. (nauczyciel: M. Rusak)

2. Sara Polak, kl.III c6 - udział - XIV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny w Żaganiu
(nauczyciel: M. Rusak)

3. Sara Polak, kl.III c6 - II miejsce w grupie starszej - I Konkurs "Z Tańcem Przez Wieki" w Pyrzycach
(nauczyciel: M. Rusak)

4. Sara Polak, kl.III c6 - I miejsce w grupie starszej - X Konkurs Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: M. Rusak)

5. Filip Małyszczak, kl. I c6 - wyróżnienie w grupie młodszej - X Konkurs Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: M. Rusak)

6. Joanna Puławska, kl. III c4 - udział - II Międzyregionalny Konkurs w Stargardzie Szczecińskim
(nauczyciel: T. Joniec )

7. Maria Gzyl, kl. IV c6 - wyróżnienie - XXI Międzyszkolne Spotkania Smyczkowe w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: J. Wróbel)

8. Maria Gzyl, kl. IV c6 - wyróżnienie - XXXIV Konkurs Bachowski w Zielonej Górze
(nauczyciel: J. Wróbel)

9. Maria Gzyl, kl. IV c6 - udział - Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu
(nauczyciel: J. Wróbel)

10. Paula Polak, kl. I c6 - I miejsce - XXI Międzyszkolne Spotkania Smyczkowe w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: J. Wróbel)

11. Jan Lesiak, kl. I c6 - II miejsce - XXI Międzyszkolne Spotkania Smyczkowe w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: J. Wróbel)

12. Dominika Kęcik, kl. II c6 - II miejsce - XXI Międzyszkolne Spotkania Smyczkowe w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: J. Wróbel)

13. Zofia Gabryelów, kl. III c6 - III miejsce - VI Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu
(nauczyciel: W. Płachta)

14. Zofia Gabryelów, kl. III c6 - wyróżnienie - X Międzyszkolny Konkurs Muzyki Polskiej w Gorzowie wlkp.
(nauczyciel: W. Płachta)

15. Marta Chaberko, kl. II c6 - udział - X Międzyszkolny Konkurs Muzyki Polskiej w Gorzowie wlkp.
(nauczyciel: W. Płachta)

16. Aleksandra Grabowska, kl. II c6 - wyróżnienie - VI Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów
w Sieradzu
(nauczyciel: W. Płachta)

17. Paulina Wójcik, kl. IV c4 - wyróżnienie - Konkurs Gitarowy "Dzień z Gitarą" w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: M. Popis)

18. Sebastian Gzyl, kl. II c6 - III miejsce - Konkurs Gitarowy "Dzień z Gitarą" w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: M. Popis)

19. Magdalena Sobczak, kl. II c4 - udział - Lubuskie Forum Klarnetowo-Saksofonowe w Krośnie Odrzańskim
(nauczyciel: J. Kupczyński)

20. Tomasz Olejniczak, kl. VI c6 - udział - Lubuskie Forum Klarnetowo-Saksofonowe w Krośnie Odrzańskim
(nauczyciel: J. Kupczyński)

21. Przemysław Bortnowski, kl. IV c4 - udział - Lubuskie Forum Klarnetowo-Saksofonowe w Krośnie Odrzańskim
(nauczyciel: J. Kupczyński)

22. Daniela Falejczyk, kl. II c6 - udział - Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie
(nauczyciel: J. Kupczyński)

23. Oliwia Lesiak, kl. IV c6 - udział - Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie
(nauczyciel: J. Kupczyński)

24. Karolina Chaberko kl. IV c4 - udział - Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie
(nauczyciel: J. Kupczyński)

25. Weronika Matuszewska - II miejsce - XXI Międzyszkolne Spotkania Smyczkowe w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: J. Nowak)

2009 - 2010

1. Sara Polak, kl. IV c6 - udział - IV konkurs pianistyczny - Słupskie spotkania z muzyką ukraińską
(nauczyciel: M. Rusak)

2. Sara Polak, kl. IV c6 - II miejsce - XI Konkurs Muzyki Polskiej w Gorzowie Wielkopolskim
(nauczyciel: M. Rusak)

3. Sara Polak, kl. IV c6 - I miejsce - Konkurs fortepianowy "Z tańcem przez wieki" - Pyrzyce
(nauczyciel: M. Rusak)

4. Sara Polak, kl. IV c6 - udział - XV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej w Żaganiu
(nauczyciel: M. Rusak)

5. Filip Małyszczak, kl II c6 - udział - XI Konkurs Muzyki Polskiej w Gorzowie Wielkopolskim
(nauczyciel: M. Rusak)

6. Paula Polak, kl. II c6 - II miejsce - Skrzypcowy Konkurs Muzyki Barokowej w Gorzowie Wielkopolskim (gr I)
(nauczyciel: J. Wróbel)

7. Dominika Kęcik, kl. III c6 - III miejsce - Skrzypcowy Konkurs Muzyki Barokowej w Gorzowie Wielkopolskim (gr I)
(nauczyciel: J. Wróbel)

8. Natalia Sywiec, kl. III c6 - wyróżnienie - Skrzypcowy Konkurs Muzyki Barokowej w Gorzowie Wielkopolskim (gr I)
(nauczyciel: J. Wróbel)

9. Jan Lesiak, kl II c6 - udział - Skrzypcowy Konkurs Muzyki Barokowej w Gorzowie Wielkopolskim (gr I)
(nauczyciel: J. Wróbel)

10. Maria Gzyl, kl. V c6 - III miejsce - Skrzypcowy Konkurs Muzyki Barokowej w Gorzowie Wielkopolskim (gr II)
(nauczyciel: J. Wróbel)

11. Weronika Zawadzka, kl. V c6 - wyróżnienie - Skrzypcowy Konkurs Muzyki Barokowej w Gorzowie Wielkopolskim (gr II)
(nauczyciel: J. Wróbel)

12. Maria Gzyl, kl. V c6 - udział - Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu
(nauczyciel: J. Wróbel)

13. Maria Gzyl - udział - V Skrzypcowy "Turniej Przyjaźni" z Żaganiu
(nauczyciel: J. Wróbel)

14. Paula Polak, kl. II c6 - III miejsce - V Skrzypcowy "Turniej Przyjaźni" z Żaganiu
(nauczyciel: J. Wróbel)

15. Zofia Gabryelów, kl. IV c6 - udział - Międzynarodowy Festiwal Chopinowski w Sochaczewie
(nauczyciel: W. Płachta)

16. Zofia Gabryelów, kl. IV c6 - udział - IV konkurs pianistyczny - Słupskie spotkania z muzyką ukraińską
(nauczyciel: W. Płachta)

17. Aleksandra Grabowska, kl. III c6 - udział - IV konkurs pianistyczny - Słupskie spotkania z muzyką ukraińską
(nauczyciel: W. Płachta)

18. Estera Zawadzka, kl. I c6 - II miejsce - XI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Gorzów Wielkopolski
(nauczyciel: W. Płachta)

19. Karolina Chaberko, kl.III c4 - udział - XVIII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych (flet)
(nauczyciel: J. Kupczyński)

20. Oliwia Lesiak, kl. V c6 - udział - XVIII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych (flet)
(nauczyciel: J. Kupczyński)

21. Daniela Falejczyk, kl.III c6 - udział - XVIII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych (flet)
(nauczyciel: J. Kupczyński)

22. Piotr Jarmasz, kl. I c6 - udział - Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy - Szczecin
(nauczyciel: J. Kupczyński)

23. Michał Plebaniak, kl. V c6 - udział - Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy - Szczecin
(nauczyciel: J. Kupczyński)

24. Sebastian Gzyl, kl. III c6 - udział - VI Wiosenny Konkurs Gitarowy - Szczecin
(nauczyciel: M. Popis)

25. Sebastian Gzyl, kl. III c6 - II miejsce - Międzyszkolny Konkurs Gitarowy "Dzień z gitarą" Gorzów Wielkopolski
(nauczyciel: M. Popis)

26. Adam Gabryelów, kl. II c6 - wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs Gitarowy "Dzień z gitarą" Gorzów Wielkopolski
(nauczyciel: M. Popis)

27. Olimpia Kaźmierska, kl. I c6 - wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs Gitarowy "Dzień z gitarą" Gorzów Wielkopolski
(nauczyciel: M. Popis)

28. Filip Szczepaniak, kl. V c6 - udział - Międzyszkolny Konkurs Gitarowy "Dzień z gitarą" Gorzów Wielkopolski
(nauczyciel: M. Popis)

29. Maria Gzyl, kl. V c6 - wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs Solfeżowy - Gorzów Wielkopolski
(nauczyciel: T. Cichocki)

30. Maria Gzyl, Joanna Puławska, Miłosz Szczepaniak - II miejsce - III Międzyregionalny Konkurs "I.J. Paderewski, artysta i polityk"
(nauczyciel: T. Cichocki, J. Ostałowski)

2010 - 2011

1. Sebastian Gzyl -I miejsce - Dzień z Gitarą, Gorzów Wlkp. 10.04.2011
(nauczyciel: M. Popis)

2. Julia Kiona - I miejsce - Dzień z Gitarą, Gorzów Wlkp. 10.04.2011
(nauczyciel: M. Popis)

3. Olimpia Kaźmierska - II miejsce - Dzień z Gitarą, Gorzów Wlkp. 10.04.2011
(nauczyciel: M. Popis)

4. Adam Gabryelów - wyróżnienie - Dzień z Gitarą, Gorzów Wlkp. 10.04.2011
(nauczyciel: M. Popis)

5. Nikola Krygier - udział - Dzień z Gitarą, Gorzów Wlkp. 10.04.2011
(nauczyciel: M. Popis)

6. Sebastian Gzyl - udział w polsko-niemieckim Wiosennym Konkursie Gitarowym, Szczecin 2011
(nauczyciel: M. Popis)

7. Olimpia Kaźmierska - udział w polsko-niemieckim Wiosennym Konkursie Gitarowym, Szczecin 2011
(nauczyciel: M. Popis)

8. Sara Polak - II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Fortepianowym " Z tańcem przez wieki" , Pyrzyce 24.04.2011
(nauczyciel: M. Rusak)

9. Sara Polak - II miejsce w Polsko-Niemieckim Konkursie pianistycznym "Młode Talenty", Szczecin 14-15.04.2011
(nauczyciel: M. Rusak)

10. Sara Polak - udział w Międzynarodowym Konkursie Bachowskim, Gorzów Wlkp. 30.03.2011
(nauczyciel: M. Rusak)

11. Sara Polak - I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Pianistyczny Muzyki Polskiej, Gorzów Wlkp. 05.05.2011
(nauczyciel: M. Rusak)

12. Maria Gzyl - i miejsce w XXIII Międzyszkolnych Spotkaniach Skrzypcowych , Gorzów Wlkp. 05.04.2011
(nauczyciel: J. Wróbel)

13. Maria Gzyl - udział w Żarskich Spotkaniach Smyczkowych, Żary 20-21.05.2011
(nauczyciel: J. Wróbel)

14. Weronika Zawadzka - III miejsce w Międzyszkolnych Spotkaniach Skrzypcowych , Gorzów Wlkp. 05.04.2011
(nauczyciel: J. Wróbel)

15. Paula Polak - wyróżnienie w Międzyszkolnych Spotkaniach Skrzypcowych , Gorzów Wlkp. 05.04.2011
(nauczyciel: J. Wróbel)

16. Paula Polak - II miejsce w Żarskich Spotkaniach Smyczkowych, Żary 20-21.05.2011
(nauczyciel: J. Wróbel)

17. Piotr Jarmasz - udział - IX Festiwal Klarnetowy, Piotrków Trybunalski 10-14.05. 2011-07-02
(nauczyciel: J. Kupczyński)

18. Michał Plebaniak - IX Festiwal Klarnetowy, Piotrków Trybunalski 10-14.05. 2011-07-02
(nauczyciel: J. Kupczyński)

19. Karolina Chaberko - udział w I Wiosennym Konkursie Fletowym, Gorzów Wlkp. 19.04.2011
(nauczyciel: J. Kupczyński)

20. Oliwia Lesiak - udział w I Wiosennym Konkursie Fletowym, Gorzów Wlkp. 19.04.2011
(nauczyciel: J. Kupczyński)

21. Daniela Falejczyk - udział w I Wiosennym Konkursie Fletowym, Gorzów Wlkp. 19.04.2011
(nauczyciel: J. Kupczyński)

22. Agata Olejniczak - udział w I Wiosennym Konkursie Fletowym, Gorzów Wlkp. 19.04.2011
(nauczyciel: J. Kupczyński)

23. Aleksandra Grabowska - udział - XVI Ogólnopolski Turniej Pianistyczny w Żaganiu
(nauczyciel: W. Płachta)

24. Estera Zawadzka - udział - I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Szczecinie "Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka".
(nauczyciel: W. Płachta)

25. Estera Zawadzka - wyróżnienie - XII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Gorzowie
(nauczyciel: W. Płachta)

26. Maria Kamińska - udział - XII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Gorzowie
(nauczyciel: W. Płachta)

27. Anna Stoińska - udział - XII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Gorzowie
(nauczyciel: W. Płachta)

28. Aleksandra Grabowska - udział - XII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Gorzowie
(nauczyciel: W. Płachta)

29. Zofia Gabryelów - udział - XII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Gorzowie
(nauczyciel: W. Płachta)

2011 - 2012

1. Agata Czajkowska – kl.III/c4 udział w VI Zielonogórskie Spotkania Wiolonczelowe w Zielonej Górze – 17.03.2012 r.
(nauczyciel: J. Nowak)

2. Agata Czajkowska – kl. III/c4 Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe w Bydgoszczy 04-06 maja 2012 r.
(nauczyciel: J. Nowak)

3. Sara Polak – kl. VI/c6 – I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp. / gr. III /
(nauczyciel: Marina Rusak)

4. Maciej Partyka – kl. I/c6 - udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp. / gr. III /
(nauczyciel: Marina Rusak)

5. Marta Łęszczak – kl. I/c6 – udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp. / gr. III /
(nauczyciel: Marina Rusak)

6. Sambor Demut Wachocki – kl. II/C6 – Konkurs Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp. I miejsce w gr. mł.
(nauczyciel: Lyudmyla Zhatukhina)

7. Sambor Demut Wachocki – kl. II/c6 – Konkurs Fortepianowy „ Z Tańcem przez Wieki „ w Pyrzycach – wyróżnienie
(nauczyciel: Lyudmyla Zhatukhina)

8. Amelia Kiona – kl. I/c6 FLET - III miejsce w II-gim Wiosennym Konkursie Fletowym w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

9. Aleksander Frąszczak – kl. I/c4 SAKSOFON – wyróżnienie w II-gim Lubuskim Forum Klarnetowo-Saksofonowym w Kroœnie Odrzańskim
- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Saksofonowym w Szczecinie
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

10. Piotr Jarmasz – kl. III/c6 KLARNET – I miejsce w II Lubuskim Forum Klarnetowo-Saksofonowym w Kroœnie Odrzańskim
- III miejsce w XX Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych w Poznaniu
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

11. Julia Kiona – I miejsce gr. II Konkurs Gitarowy „Dzień z gitarą„ - Gorzów Wlkp.
(nauczyciel: Marek Popis)

12. Aleksandra Darowska – II miejsce, gr. I Konkurs gitarowy „Dzień z gitarą” w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: Marek Popis)

13. Olimpia KaŸmierska – wyróżnienie gr. I – Konkurs gitarowy „Dzień z gitarą” w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: Marek Popis)

14. Sebastian Gzyl - udział w polsko – niemieckim konkursie gitarowym Szczecin 2012
(nauczyciel: Marek Popis)

15. Paula Polak -kl. IV/c6 I nagroda w XXI Konkurs Skrzypcowy – Gorzów Wlkp.
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

16. Weronika Zawadzka – kl. VI/c6 III nagroda – Gorzów Wlkp.
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

17. Dominika Kęcik – KL. V/c6 – wyróżnienie w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

18. Paula Polak – kl. IV/c6 - III nagroda w Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym w Pyrzycach
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

19. Estera Zawadzka – kl. III/c6 udział w IX Muzycznych Spotkaniach Najmłodszych Pianistów w Sieradzu 16-17.12.2011
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

20. Estera Zawadzka – KL. III/c6 – laureatka Konkursu III Prezentacji Pianistycznych Najmłodszych „ Zaczarowany fortepian „ w Zielonej Górze.
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

21. Ilona Kańczuga –kl. II/c6 – udział w Konkursie III Prezentacji Pianistycznych Najmłodszych „ Zaczarowany fortepian „ w Zielonej Górze 30.03.2012
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

22. Estera Zawadzka - wyróżnienie XIII Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp. 19.04.2012
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

23. Ilona Kańczuga – KL. II/c6 udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie w Gorzowie Wlkp.
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

24. Anna Stoińska – kl. III/c6 udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Gorzów
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

25. Maria Kamińska – kl. III/c6 udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Gorzów
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

26. Marta Chaberko – kl. V/c6 udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Gorzów
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

27. Aleksandra Grabowska kl. V/c6 udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Gorzów
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

28. Zofia Gabryelów – kl. VI/c6 udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Gorzów
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

2012 - 2013

1. Sambor Demut-Wachocki - kl. III /c6 - II miejsce w Konkursie fortepianowym " Z tańcem przez wieki " w Pyrzycach 11.04.2013
(nauczyciel: Ludmiła Uljanicz)

2. Sambor Demut-Wachocki - kl. III/c6 - wyróżnienie w Konkursie Fortepianowym Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp. 9.05.2013
(nauczyciel: Ludmiła Uljanicz)

3. Sambor Demut-Wachocki - kl. III/c6- II miejsce w Konkursie fortepianowym w Zielonej Górze "Zacznij od Bacha" 31.05.2013
(nauczyciel: Ludmiła Uljanicz)

4. Piotr Jarmasz kl. - IV/c6 - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Instrumentów Dętych w Poznaniu 01.12.2012
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

5. Piotr Jarmasz - kl. IV/c6 - Regionalne Przesłuchania CEA w Ostrowie Wlkp. - awans do Finałowych Ogólnopolskich Przesłuchań w Warszawie-12.12.2012
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

6. Amelia Kiona - kl. II/c6- laureat w Regionalnym Konkursie Fletowym "Czarodziejski Flet" w Międzyrzeczu 21.03.2013
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

7. Antoni Zamłynny - kl. I/c6 -III miejsce w Ogólnopolskim Forum Klarnetowo-Saksofonowym w Ostrowie Wlkp. 15.05.2013
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

8. Piotr Jarmasz - kl. IV/c6 - uczestnik przesłuchań II-go etapu w Międzynarodowym III etapowym Konkursie Instrumentów Dętych w Warszawie 06-08.06.2013
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

9. Hanna Tomczak i Laura Kołakowska - kl.II/c6 - I miejsce (Igr.) w Międzyszkolnych Prezentacjach Duetów Fletowych oraz Duetów Fortepianowych na 4-ręce "Muzyka dwóch serc"
w Gubinie 22.04.2013
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

10. Olimpia KaŸmierska - kl.IV/c6 - wyróżnienie (II gr.) w VIII Międzyszkolnym Konkursie "Dzień z Gitarš" Gorzów Wlkp. 23.04.2013
(nauczyciel: Marek Popis)

11. Aleksandra Darowska - kl. II/c6 - II miejsce (I gr.) w VIII Międzyszkolnym Konkursie "Dzień z Gitarš" w Gorzowie Wlkp. 23.04.2013
(nauczyciel: Marek Popis)

12. Sebastian Gzyl - kl. VI/c6 - III miejsce (II gr.) w VIII Międzyszkolnym Konkursie "Dzień z Gitarš" Gorzów Wlkp. 23.04.2013
(nauczyciel: Marek Popis)

13. Paula Polak - kl. V/c6 - wyróżnienie w III Regionalnym Konkursie Bachowskim w Zielonej Górze 10.12.2013
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

14. Dominika Kęcik - kl. VI/c6 - wyróżnienie w Żarskich Spotkaniach Smyczkowych Żary 22-23.02.2013
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

15. Ksawery Gzyl - kl. I/c6 - wyróżnienie w XXV Międzyszkolnych Spotkaniach Smyczkowych w Gorzowie Wlkp. 13.05.2013
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

16. Jan Lesiak - kl. V/c6- wyróżnienie w XXV Międzyszkolnych Spotkaniach Smyczkowych w Gorzowie Wlkp. 13.05.2013
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

17. Dominika Kęcik - kl. VI/c6- II miejsce w XXV Międzyszkolnych Spotkaniach Smyczkowych w Gorzowie Wlkp. 13.05.2013
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

18. Paula Polak - kl.V/c6 - I miejsce w XXV Międzyszkolnych Spotkaniach Smyczkowych w Gorzowie Wlkp. 13.05.2013
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

19. Oliwia Preis - kl.III/c6 - wyróżnienie II st. w VI Międzyszkolnym Konkursie Wiolonczelowym w Pyrzycach 23.05.2013
(nauczyciel: Joanna Nowak)


2013 - 2014

1. Marcel Ankowski kl. I c6 – wyróżnienie w XV Konkursie Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp. – 15.05.2014
(nauczyciel: Marina Rusak)

2. Aleksandra Ciszowska – kl. VI c6 - wyróżnienie w I Zachodniopomorskim Konkursie Wiolonczelowym w Pyrzycach 22.05.2014
(nauczyciel: Joanna Nowak)

3. Oliwia Preis - kl. IV c6 - wyróżnienie w I Zachodniopomorskim Konkursie Wiolonczelowym w Pyrzycach 22.05.2014
(nauczyciel: Joanna Nowak)

4. Kacper Sypniewski – kl. I c6 - wyróżnienie w I Zachodniopomorskim Konkursie Wiolonczelowym w Pyrzycach 22.05.2014
(nauczyciel: Joanna Nowak)

5. Ziemowit Demut-Wachocki – kl. I c6 - I miejsce w Konkurs „ Z tańcem przez wieki” w Pyrzycach 10.04.2014
(nauczyciel: Ludmiła Uljanicz)

6. Ziemowt Demut-Wachocki - kl. I c6 - II miejsce w XV Konkursie Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp. – 15.05.2014
(nauczyciel: Ludmiła Uljanicz)

7. Sambor Demut-Wachocki – kl. IV c6 - III miejsce w XV Konkursie Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp. – 15.05.2014
(nauczyciel: Ludmiła Uljanicz)

8. Małgorzata Cieślik – kl. II c6 - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Skrzypcowym – Pyrzyce 2.04.2014
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

9. Ksawery Gzyl – kl. I c6 – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Skrzypcowym – Pyrzyce 2.04.2014
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

10. Małgorzata Cieślik -kl. II c6 - wyróżnienie w Konkursie Skrzypcowym w Gorzowie Wlkp. – 14.04.2014
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

11. Ksawery Gzyl - kl. I c6 - wyróżnienie w Konkursie Skrzypcowym w Gorzowie Wlkp. 14.04.2014
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

12. Ksawery Gzyl - kl. I c6 - wyróżnienie w Konkursie Skrzypcowym „Śpiewające Skrzypce” Zielona Góra 17.05.2014
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

13. Ksawery Gzyl – kl. I c6 wyróżnienie w Konkursie „ Turniej Przyjaźni” w Żaganiu 14.06.2014
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

14. Małgorzata Cieślik kl. II c6 - wyróżnienie w Konkursie „Turniej Przyjaźni” w Żaganiu 14.06.2014
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

15. Aleksander Frąszczak- kl. III c4 - saksofon wyróżnienie w gr.II w XXII Konkursie instr. dętych drewnianych 8.03.2014 r. Poznań
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

16. Antoni Zamłynny – kl. II c6 klarnet - II miejsce gr.A - III Lubuskie Forum Klarnetowo-Saksofonowe Krosno Odrzańskie 31.03.2014
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

17. Piotr Jarmasz –kl. V c6 klarnet - wyróżnienie gr. B - III Lubuskie Forum Klarnetowo-Saksofonowe Krosno Odrzańskie 31.03.2014
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

18. Aleksander Frąszczak kl. III c4 saksofon - wyróżnienie gr. B III Lubuskie Forum Klarnetowo-Saksofonowe Krosno Odrzańskie 31.03.2014
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

19. Antoni Zamłynny - kl. II c6 klarnet - wyróżnienie w I gr. VI Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym w Szczecinie 9.04.2014
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

20. Piotr Jarmasz – kl. V c6 klarnet - wyróżnienie gr. II - VI Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym w Szczecinie 9.04.2014
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

21. Aleksander Frąszczak – kl. III c4 saksofon - wyróżnienie gr. II w II Ogólnopolskim Konkursie instr. dętych drewnianych - Sosnowiec 12.05.2014
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

22. Amelia Kiona – kl. III c6 - III miejsce - Wiosenny Festiwal Fletowy Gorzów Wlkp. 19.05.2014
(nauczyciel: Jan Kupczyński )

23. Kacper Jewstrat - kl. I c4 – I miejsce w Konkursie „ Dzień z gitarą” w GorzowieWlkp. 15.04.2014
(nauczyciel: Marek Popis)

24. Olimpia Kaźmierska – kl. V c6 - II miejsce w Konkursie „Dzień z gitarą” w Gorzowie Wlkp. 15.04.2014
(nauczyciel: Marek Popis)

25. Marta Jarząbek - kl. II c4 - wyróżnienie w Konkursie „ Dzień z gitarą”w Gorzowie Wlkp. 15.04.2014
(nauczyciel: Marek Popis)

26. Kacper Jewstrat – kl. I c4 - wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym w Strzelcach Kraj. 29.05.2014
(nauczyciel: Marek Popis)


2014 - 2015

1. Aleksander Frąszczak - kl. IV c4, saksofon - III miejsce gr II - I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Detych Szkół Muzycznych I st. - Wadowice 24-25.04.2015
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

2. Antoni Zamłynny – kl. III c6 klarnet - III miejsce gr.I - I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Detych Szkół Muzycznych I st. - Wadowice 24-25.04.2015
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

3. Piotr Jarmasz - kl. VI c6, klarnet - wyróżnienie gr II - I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Detych Szkół Muzycznych I st. - Wadowice 24-25.04.2015
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

4. Piotr Jarmasz - kl. VI c6, klarnet - wyróżnienie - XIII Płocki Ogólnopolski Konkurs Muzyki Współczesnej - Płock 23-34.03.2015
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

5.Amelia Kiona - kl. IV c6, flet - I miejsce gr. II - V Wiosenny Międzywojewódzki Festiwal Fletowy - Gorzów Wlkp.08.05.2015
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

6. Hanna Chmiel - kl.I c6, flet - II miejsce gr. I - V Wiosenny Międzywojewódzki Festiwal Fletowy - Gorzów Wlkp.08.05.2015
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

7. Kacper Jewstrat - kl. II c4 – I miejsce gr I - X Międzyszkolny Konkurs Gitarowy „Dzień z gitarą” – Gorzów Wlkp. 28.04.2015
(nauczyciel: Marek Popis)

8. Zuzanna Kapituła - kl. II c4 – II miejsce gr I - X Międzyszkolny Konkurs Gitarowy „Dzień z gitarą” – Gorzów Wlkp. 28.04.2015
(nauczyciel: Marek Popis)

9. Marta Jarząbek - kl. III c4 – I miejsce gr II - X Międzyszkolny Konkurs Gitarowy „Dzień z gitarą” – Gorzów Wlkp. 28.04.2015
(nauczyciel: Marek Popis)

10. Olimpia Kaźmierska – kl. VI c6 - II miejsce gr II - X Międzyszkolny Konkurs Gitarowy „Dzień z gitarą” – Gorzów Wlkp. 28.04.2015
(nauczyciel: Marek Popis)

11. Olimpia Kaźmierska – kl. VI c6 - wyróżnienie gr III - XIV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy – Strzelce Kraj. 29.05.2015 (nauczyciel: Marek Popis)

12. Amelia Kowalewska - wyróżnienie - Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy - Pyrzyce 08.04.2015
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

13. Kacper Olender - wyróżnienie - Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy - Pyrzyce 08.04.2015
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

14. Amelia Kowalewska - III miejsce - Międzyszkolny Konkurs Skrzypcowy - Gorzów Wlkp.20.04.2015
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

15. Ksawery Gzyl - wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs Skrzypcowy - Gorzów Wlkp.20.04.2015
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

16. Małgorzata Cieślik - wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs Skrzypcowy - Gorzów Wlkp.20.04.2015
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

17. Kacper Olender - wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs Skrzypcowy - Gorzów Wlkp.20.04.2015
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

18. Monika Kucharska kl. I c6 - wyróżnienie gr. I - VII Międzyregionalny Konkurs Fortepianowy „ Z tańcem przez wieki „ - Pyrzyce 15.04.2015
(nauczyciel: Marina Rusak)

19. Monika Kucharska kl. I c6 - wyróżnienie gr. I - XVI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej - Gorzów Wlkp. 14.05.2015
(nauczyciel: Marina Rusak)

20. Maciej Olszewski - kl.Ic4 - II miejsce - II Zachodnipomorski Konkurs Wiolonczelowy i Kontrabasowy - Pyrzyce 18.05.2015
(nauczyciel: Joanna Nowak)

21. Maciej Olszewski - kl.Ic4 - laureat - IV Łużyckie Spotkania Wiolonczelowe - Żary 23.05.2015
(nauczyciel: Joanna Nowak)

22. Sambor Demut-Wachocki - III miejsce gr.IV w Konkursie fortepianowym „ Z tańcem przez wieki” w Pyrzycach – 15.04.2015
(nauczyciel: Ludmiła Uljanicz)

23. Ziemowit Demut-Wachocki – wyróżnienie w Konkursie fortepianowym „ Z tańcem przez wieki” w Pyrzycach – 15.04.2015
(nauczyciel: Ludmiła Uljanicz)

24. Ziemowit Demut-Wachocki – wyróżnienie w Konkursie Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp., 14.05.2015
(nauczyciel: Ludmiła Uljanicz)

2015 - 2016

1. Patrycja Bortnowska - II miejsce XX Poznański Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych 5.12.2015
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

2. Patrycja Bortnowska - II miejsce - I Regionalny Gorzowski Turniej Stroikowy 27.02.2016 (grupa młodsza)
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

3. Antoni Zamłynny - wyróżnienie - I Regionalny Gorzowski Turniej Stroikowy 27.02.2016 (grupa młodsza)
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

4. Aleksander Frąszczak - III miejsce - I Regionalny Gorzowski Turniej Stroikowy 27.02.2016 (grupa starsza)
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

5. Piotr Jarmasz - I miejsce - I Regionalny Gorzowski Turniej Stroikowy 27.02.2016 (grupa starsza)
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

6. Patrycja Bortnowska - II miejsce - XXIV Poznański Ogólnopolski Konkurs Instr. Dętych 5.03.2016
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

7. Patrycja Bortnowska - wyróżnienie - IV Lubuskie Forum Klarnetowo-Saksofonowe Krosno Odrzańskie zasięg Ogólnopolski 20.03.2016
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

8. Piotr Jarmasz - wyróżnienie - IV Lubuskie Forum Klarnetowo-Saksofonowe Krosno Odrzańskie zasięg Ogólnopolski 20.03.2016
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

9. Aleksander Frąszczak - IV Lubuskie Forum Klarnetowo-Saksofonowe Krosno Odrzańskie zasięg Ogólnopolski 20.03.2016
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

10. Patrycja Bortnowska - wyróznienie - Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy o zasięgu międzynarodowym w Szczecinie 12.04.2016
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

11. Piotr Jarmasz - wyróznienie - Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy o zasięgu międzynarodowym w Szczecinie 12.04.2016
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

12. Amelia Kiona - wyróżnienie - XXXVII Konkurs Młodego Muzyka Szczecinek o zasięgu międzynarodowym 6.05.2016
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

13. Patrycja Bortnowska - wyróżnienie - XXXVII Konkurs Młodego Muzyka Szczecinek o zasięgu międzynarodowym 6.05.2016
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

14. Piotr Jarmasz - wyróżnienie - XXXVII Konkurs Młodego Muzyka Szczecinek o zasięgu międzynarodowym 6.05.2016
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

15. Patrycja Bortnowska - III miejsce - III Międzynarodowy Konkurs Klarnetowy 9-12.06.2016
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

16. Maciej Olszewski - laureat - VIII Zielonogórskie Spotkania Wiolonczelowe 29.02.2016
(nauczyciel: Joanna Nowak)

17. Marta Mróz - wyróżnienie - Międzyregionalny Konkurs „ Z tańcem przez wieki” Pyrzyce 27.03.2016
(nauczyciel: Marina Rusak)

18. Marta Mróz - III miejsce - XVII Konkurs Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp. 12.05.2016
(nauczyciel: Marina Rusak)

19. Monika Kucharska - III miejsce - Międzyregionalny Konkurs „ Z tańcem przez wieki” Pyrzyce 27.03.2016
(nauczyciel: Marina Rusak)

20. Monika Kucharska - wyróżnienie - Konkurs „ Zaczarowany fortepian w Zielonej Górze 19.03.2016
(nauczyciel: Marina Rusak)

21. Monika Kucharska - II miejsce - XVII Konkurs Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp. 12.05.2016
(nauczyciel: Marina Rusak)

22. Hanna Brzezowska - wyróżnienie - Międzyregionalny Konkurs „ Z tańcem przez wieki” Pyrzyce 27.03.2016
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

23. Amelia Kowalewska - III nagroda - VII Konkurs Młodego Skrzypka w Lesznie 7.03.2016
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

24. Kacper Olender - II nagroda - I Lubuski Konkurs Skrzypcowy w Gorzowie Wlkp. 18.04.2016
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

25. Amelia Kowalewska - III nagroda - I Lubuski Konkurs Skrzypcowy w Gorzowie Wlkp. 18.04.2016
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

26. Maks Proszowski - wyróżnienie - I Lubuski Konkurs Skrzypcowy w Gorzowie Wlkp. 18.04.2016
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

27. Amelia Kowalewska - wyróżnienie - VI Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy w Pyrzycach 21.04.2016
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

28. Maks Proszowski - wyróżnienie - VI Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy w Pyrzycach 21.04.2016
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

29. Kacper Olender - II miejsce - VI Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy w Pyrzycach 21.04.2016
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

30. Amelia Kowalewska - wyróżnienie - VII Turniej Przyjaźni Żagań 12.06.2016
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

31. Kacper Olender - wyróżnienie - VII Turniej Przyjaźni Żagań 12.06.2016
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

32. Sambor Demut-Wachocki - wyróżnienie - Konkurs Muzyki Polskiej w Gorzowie Wlkp. 12.05.2016
(nauczyciel: Ludmiła Uljanicz)

33. Szymon Grochała - wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs „ Dzień z gitarą” w Gorzowie Wlkp. 19.04.2016
(nauczyciel: Marek Popis)

34. Marta Jarząbek - wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs „ Dzień z gitarą” w Gorzowie Wlkp. 19.04.2016
(nauczyciel: Marek Popis)

35. Kacper Jewstrat - II miejsce - Międzyszkolny Konkurs „ Dzień z gitarą” w Gorzowie Wlkp. 19.04.2016
(nauczyciel: Marek Popis)

36. Gabriela Pachulska - III miejsce - Międzyszkolny Konkurs „ Dzień z gitarą” w Gorzowie Wlkp. 19.04.2016
(nauczyciel: Marek Popis)

2016 - 2017

1. Matylda Roszak - III miejsce IV Zachodniopomorski Konkurs Wiolonczelowy i Kontrabasowy w Pyrzycach - 7.05.2017 r.
(nauczyciel: Joanna Nowak)

2. Kacper Sypniewski – wyróżnienie IV Zachodniopomorski Konkurs Wiolonczelowy i Kontrabasowy w Pyrzycach - 17.05.2017 r.
(nauczyciel: Joanna Nowak)

3. Amelia Kowalewska – wyróżnienie II Lubuski Konkurs Skrzypcowy Gorzów Wlkp. -03.04.2017 r.
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

4. Amelia Kowalewska – wyróżnienie I Zielonogórski Konkurs Skrzypcowy Zielona Góra -22.04.2017 r.
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

5. Kacper Olender – wyróżnienie I Zielonogórski Konkurs Skrzypcowy Zielona Góra Nagroda Specjalna „Radosny Skrzypek” - 22.04.2017 r.
(nauczyciel: Joachim Wróbel)

6. Ziemowit Demut-Wachocki – wyróżnienie /gr. II / II Międzyregionalny Konkurs Fortepianowy w Pyrzycach „ Z tańcem przez wieki” - 10.05.2017 r.
(nauczyciel: Ludmiła Uljanicz)

7. Szymon Grochała – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Gitarowym „ Dzień z gitarą”-Gorzów Wlkp. -11.04.2017r.
(nauczyciel: Marek Popis)

8. Dawid Maciejewski - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Gitarowym „ Dzień z gitarą” Gorzów Wlkp. – 11.04.2017r.
(nauczyciel: Marek Popis)

9. Antoni Smoley – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Gitarowym „ Dzień z gitarą” Gorzów Wlkp. – 11.04.2017 r.
(nauczyciel: Marek Popis)

10. Monika Kucharska – tytuł „ Czarodzieja fortepianu” / gr. II/ VIII Prezentacje Najmłodszych Pianistów „ Zaczarowany fortepian” w Zielonej Górze – 8.04.2017 r.
(nauczyciel: Marina Rusak)

11. Monika Kucharska – III miejsce/gr. I/ I Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny i Harfowy „ Młode talenty” w Szczecinie – 21-22.04.2017 r.
(nauczyciel: Marina Rusak)

12. Monika Kucharska – II miejsce /gr. II/ IX Międzyregionalny Konkurs Pianistyczny „Z tańcem przez wieki” w Pyrzycach – 10.05.2017 r.
(nauczyciel: Marina Rusak)

13. Lilianna Neumann – wyróżnienie /gr. I/ IX Międzyregionalny Konkurs Pianistyczny „Z tańcem przez wieki” w Pyrzycach – 10.05.2017 r.
(nauczyciel: Marina Rusak)

14. Lilianna Neumann - III miejsce /gr. I / XVIII Gorzowski Konkurs Pianistyczny „Muzyka polska i nie tylko….” Gorzów Wlkp. – 6.06.2017 r.
(nauczyciel: Marina Rusak)

15. Hanna Brzezowska – wyróżnienie /gr. II/ I Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny „ Młode talenty” w Szczecinie – 21.04.2017 r.
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

16. Hanna Brzezowska - III miejsce /gr. II/ IX Międzyregionalny Konkurs Pianistyczny „Z tańcem przez wieki” w Pyrzycach – 10.05.2017 r.
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

17. Zofia Czyrniańska – wyróżnienie /gr. I/ IX Międzyregionalny Konkurs Pianistyczny „Z tańcem przez wieki” w Pyrzycach – 10.05.2017 r.
(nauczyciel: Wiktoria Płachta)

18. Patrycja Bortnowska /klarnet/ - wyróżnienie Regionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych, Centrum Edukacji Artystycznej Międzyrzecz – 12.01.2017 r.
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

19. Antoni Zamłynny /klarnet/ – wyróżnienie Regionalne przesłuchania Instrumentów Dętych Centrum Edukacji Artystycznej Międzyrzecz – 12.01.2017 r.
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

20. Antoni Wolski /klarnet/ - III miejsce II Gorzowski Turniej Stroikowy Gorzów Wlkp. – 18.03.2017 r.
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

21. Patrycja Bortnowska /klarnet/ - wyróżnienie II Gorzowski Turniej Stroikowy Gorzów Wlkp. – 18.03.2017 r.
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

22. Julia Widła - wyróżnienie III Lubuski Konkurs Fletowy „ Czarodziejski Flet” Międzyrzecz – 17.05.2017 r.
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

23. Lena Wasij – wyróżnienie III Lubuski Konkurs Fletowy „Czarodziejski flet” Międzyrzecz – 17.05.2017 r.
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

24. Amelia Kiona – I miejsce III Lubuski Konkurs Fletowy „Czarodziejski flet” Międzyrzecz – 17.05.2017 r.
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

2017 - 2018

1. Antoni Wolski - II miejsce grupa I w konkursie Miniatura 2017 – Świebodzin 20.11.2017 r.
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

2. Kacper Olender - II miejsce grupa II w konkursie Miniatura 2017 – Świebodzin 20.11.2017 r.
(nauczyciel Joachim Wróbel)

3. Antoni Zamłynny - I miejsce grupa III w konkursie Miniatura 2017 – Świebodzin 20.11.2017 r.
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

4. Partycja Bortnowska - II miejsce grupa III w konkursie Miniatura 2017 – Świebodzin 20.11.2017 r.
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

5. Lena Wasij - II miejsce grupa II w konkursie Miniatura 2017 – Świebodzin 20.11.2017 r.
(nauczyciel: Jan Kupczyński)

6. Monika Kucharska - III miejsce w grupie II w XIX Konkursie pianistycznym „Muzyka polska i nie tylko…” w Gorzowie Wlkp. 17-18.04.2018r.
(nauczyciel Marina Rusak)

7. Lilianna Neumann - II miejsce w grupie II w XIX Konkursie pianistycznym „Muzyka polska i nie tylko…” w Gorzowie Wlkp. 17-18.04.2018r.
(nauczyciel Marina Rusak)

8. Lilianna Neumann - Tytuł „Czarodzieja fortepianu” w Konkursie pianistycznym „Zaczarowany fortepian” w Zielonej Górze 24.03.2018r.
(nauczyciel Marina Rusak)

9. Kacper Sypniewski - wyróżnienie na I Międzyregionalnym Konkursie Wiolonczelowym Gorzów Wlkp. 23.05.2018 r.
(nauczyciel Joanna Nowak)

10. Maciej Olszewski - wyróżnienie na I Międzyregionalnym Konkursie Wiolonczelowym Gorzów Wlkp. 23.05.2018 r.
(nauczyciel Joanna Nowak)

11. Zofia Czyrniańska - wyróżnienie IX Prezentacje Pianistyczne Najmłodszych „Zaczarowany fortepian”: Zielona Góra 24.03.2018r.
(nauczyciel Wiktoria Płachta)

12. Wiktoria Kniaziewicz - III miejsce – VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka” Szczecin 21-22.04. 2108r.
(nauczyciel Wiktoria Płachta)

13. Alicja Wawszczyk - wyróżnienie – VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka” Szczecin 21-22.04. 2108r.
(nauczyciel Wiktoria Płachta)

14. Wiktoria Kniaziewicz - II miejsce - Luxpiano Konkurs Pianistyczny dla Dzieci I Młodzieży Trzcianka 15.06.2018r.
(nauczyciel Wiktoria Płachta)

15. Alicja Wawszczyk - III miejsce - Luxpiano Konkurs Pianistyczny dla Dzieci I Młodzieży Trzcianka 15.06.2018r.
(nauczyciel Wiktoria Płachta)

16. Kacper Olender - III miejsce – III Lubuski Konkurs Skrzypcowy Gorzów Wielkopolski 27.03.2018r.
(nauczyciel Joachim Wróbel)

17. Kacper Olender - III miejsce – II Zielonogórski Konkurs Skrzypcowy Zielona Góra 14.03.2018r.
(nauczyciel Joachim Wróbel)

18. Kacper Olender - II miejsce – VI Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy Pyrzyce 28.03.2018r.
(nauczyciel Joachim Wróbel)

19. Kacper Olender - II miejsce – IX Turniej Przyjaźni Żagań 9.06.2018 r.
(nauczyciel Joachim Wróbel)

20. Kacper Olender - III miejsce – II Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe Zbąszyń 16.06.2018r.
(nauczyciel Joachim Wróbel)

21. Antoni Zamłynny - wyróżnienie – XXVI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych Poznań 10.03.2018 r.
(nauczyciel Jan Kupczyński)

22. Partycja Bortnowska - wyróżnienie – XXVI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych Poznań 10.03.2018 r.
(nauczyciel Jan Kupczyński)

23. Partycja Bortnowska - wyróżnienie – Marcowy Konkurs Klarnetowy Szczecin 19.03.2018 r.
(nauczyciel Jan Kupczyński)

24. Partycja Bortnowska - II miejsce – V Lubuskie Forum Klarnetowo – Saksofonowe Krosno Odrzańskie 18-19.03.2018 r.
(nauczyciel Jan Kupczyński)

25. Partycja Bortnowska i Antoni Zamłynny - III miejsce dla zespołu kameralnego – Marcowy Konkurs Klarnetowy Szczecin 19.03.2018 r.
(nauczyciel Jan Kupczyński)

26. Antoni Wolski - I miejsce – Marcowy Konkurs Klarnetowy Szczecin 19.03.2018 r.
(nauczyciel Jan Kupczyński)

27. Antoni Wolski - I miejsce – VIII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy o zasięgu ogólnopolskim Szczecin 11-15.04.2018 r.
(nauczyciel Jan Kupczyński)

28. Patrycja Bortnowska - II miejsce – IV Regionalny Konkurs Fletowo-Klarnetowy Goleniów 14.05.2018 r.
(nauczyciel Jan Kupczyński)

29. Lena Wasij - Grand Prix – IV Regionalny Konkurs Fletowo-Klarnetowy Goleniów 14.05.2018 r.
(nauczyciel Jan Kupczyński)

30. Bruno Roszak - wyróżnienie – IV Regionalny Konkurs Fletowo-Klarnetowy Goleniów 14.05.2018 r.
(nauczyciel Jan Kupczyński)

31. Antoni Wolski - II miejsce – IV Regionalny Konkurs Fletowo-Klarnetowy Goleniów 14.05.2018 r.
(nauczyciel Jan Kupczyński)

32. Sebastian Ambrożuk - wyróżnienie – XIII Gorzowski Konkurs Dzień z Gitarą Gorzów Wielkopolski 20.03.2018 r.
(nauczyciel Marek Popis)

33. Szymon Grochała - I miejsce gr II – XIII Gorzowski Konkurs Dzień z Gitarą Gorzów Wielkopolski 20.03.2018 r.
(nauczyciel Marek Popis)

34. Natalia Pęcherzewska - I miejsce gr I - XIII Gorzowski Konkurs Dzień z Gitarą Gorzów Wielkopolski 20.03.2018 r.
(nauczyciel Marek Popis)